Garanční technik

Na tuto pozici aktuálně nikoho nehledáme.
Zobrazit ostatní volné pozice

Baví Vás auta a administrativa zároveň? Chcete pracovat v moderním prostředí? Máte rádi nové technologie? Pracujete rádi s lidmi a máte smysl pro zodpovědnost?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: Dohodou
Oddělení: Servis

Náplň práce:

  • zpracování garančních protokolů v systému Saga/Elsa
  • řešení záručních oprav
  • komunikace a spolupráce s klienty a importérem
  • fakturace zakázek
  • spolupráce se servisním technikem a dílnou při řešení jednotlivých zakázek
  • běžná administrativa

Požadavky:

  • SŠ technického směru
  • praxe v oboru
  • komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
  • spravedlivé finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • kvalitní systém školení importéra, možnost profesního rozvoje
  • přístup k novým technologiím a technickému vybavení
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • spoustu společných akcí, vstupenek a aktivit