Controller (pozice vhodná i pro čerstvé absolventy)

Baví Vás obor financí a účetnictví? Jste zodpovědní, precizní a vyznáte se v daňové problematice? Baví Vás reporty? Chcete pracovat v dynamické společnosti?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 30 000 - 39 000 Kč
Oddělení: Účetní oddělení

Platové ohodnocení: 30 000 - 39 000 Kč

U nás Vás na pozici controller očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 30 000 až 39 000 Kč, která bude závislá na Vašich výsledcích, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce:

  • spolupráce na účetních závěrkách a zodpovědnost za svěřené oblasti
  • provádění analýz plnění plánu a odchylek oproti skutečnosti
  • příprava reportů pro management společnosti
  • sestavování reportů pro externí partnery
  • příprava kalkulací nákladů na produkty a služby
  • příprava a účtování některých účetních případů
  • zajištění dalších analytických činností v oblasti nákladů a financí

Požadavky:

  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost principů účetnictví, základy daní (především DPH)
  • schopnost analytické úvahy
  • hlubší znalost tabulkových procesorů (EXCEL) –funkce, základy VBA, kontingenční tabulka
  • řidičský průkaz sk. B
  • proaktivní přístup k řešení zadaných úkolů

Nabízíme:

Výhodou bude pokud:

  • znáte základy SQL
  • setkali jste se s velkým podnikovým informačním systémem