Automechanik pro vozy Peugeot, Opel, Citroën

Jsou auta vaším koníčkem? Baví Vás vozy značek Peugeot, Citroën nebo Opel? Máte již zkušenosti s opravami vozidel v autorizovaném servisu?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Hradecká
Plat: 25 000 - 38 000 Kč
Oddělení: Servis

Platové ohodnocení: 25 000 -38 000 Kč

U nás Vás na pozici automechanik pro vozy Peugeot, Citroën a Opel očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 25 000 až 38 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech. Každý měsíc máte možnost nad rámec odměn z prodaných hodin získat i odměnu až 2.000 Kč za váš přístup k práci. Dále máte možnost získat příspěvek na rodinnou dovolenou ve výši 10.000 Kč a pronájem caravanu na 7 dní zdarma.

Náplň práce:

  • servis a mechanické opravy vozů, příprava vozů

Požadavky:

  • vyučení v oboru automechanik
  • praxe v autorizovaném servisu
  • spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • profesní rozvoj - školení
  • čisté a moderní pracovní prostředí ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti
  • spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na stravu, zvýhodněný tarif od mobilního operátora, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy a další výhody)
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě

  • pro průměrné a nadprůměrné mechaniky dále možnost bezplatného zapůjčení karavanu či obytného vozu z BARTH Caravan anebo motorek z Motopůjčovny
  • pro nejlepší mechaniky možnost zapůjčení luxusních vozů
  • pro nejlepší mechaniky zahraniční cesty do Švýcarska na autosalon v Ženevě s možností lyžování v Alpách