Automechanik / autolelektrikář pro vozy Peugeot, Opel, Citroën - náborový příspěvek

Na tuto pozici aktuálně nikoho nehledáme.
Zobrazit ostatní volné pozice

Vyhovuje Vám menší pracovní kolektiv a rodinná atmosféra? Jsou auta vaším koníčkem? Hledáme kolegu, který doplní náš tým na pobočce Pardubice - Hradecká.

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Hradecká
Hrubá mzda: dohodou
Oddělení: Servis

Platové ohodnocení:

U nás Vás na pozici automechanika / autoelektrikáře očekává  mzda, která bude závislá jen na Vašich výkonech, zkušenostech, praxi, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech. Každý měsíc máte možnost nad rámec odměn z prodaných hodin získat i odměnu až 2.000 Kč za váš přístup k práci. Dále máte možnost získat příspěvek na rodinnou dovolenou ve výši 10.000 Kč či pronájem caravanu na 7 dní zdarma. V případě splnění podmínky, kterou je prokazatelná praxe s opravami výše uvedených značek v délce 3 roky a více, můžete získat náborový příspěvek ve výši 30.000 Kč (10.000 Kč po zkušební době, 20.000 Kč po 6ti měsících).

Náplň práce:

  • oprava osobních vozidel
  • servisní prohlídky a údržba vozů
  • záruční opravy
  • komunikace a spolupráce se servisními poradci a kolegy ze skladu náhradních dílů

Požadavky:

  • vyučení v oboru automechanik
  • praxe v oboru
  • spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • profesní rozvoj - zajistíme Vám školení a certifikační cestu
  • budete pracovat v moderním prostředí, kde budete mít své místo a veškěré nářadí
  • spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci (fixní část + variabilní část mzdy v závislosti na množství a kvalitě odvedené práce)
  • pracovní poměr na dobu neurčitou už od prvního dne
  • rodinnou atmosféru menší pobočky
  • stravenky ve výši 110 Kč za každý den
  • výhodné volání pro Vás a rodinné příslušníky
  • vstupenky na zajímavé sportovní a kulturní akce
  • sleva na náhradní díly, sleva na půjčovné obytných vozů, osobních aut a ubytování ve firemních horských apartmánech
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě