Automechanik Audi, Cupra a dalších značek - náborový příspěvek 30.000 Kč

Na tuto pozici aktuálně nikoho nehledáme.
Zobrazit ostatní volné pozice

Jsou auta Vaším koníčkem? Baví Vás opravy vozů? Jste spolehlivý a chcete za svou práci adekvátní odměnu? Rádi byste zázemí stabilní společnosti?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice
Hrubá mzda: dohodou
Oddělení: Servis

Platové ohodnocení:

U nás Vás na pozici automechanika očekává  mzda, která bude závislá jen na Vašich výkonech, zkušenostech, praxi, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech. Každý měsíc máte možnost nad rámec odměn z prodaných hodin získat i odměnu až 2.000 Kč za váš přístup k práci. Dále máte možnost získat příspěvek na rodinnou dovolenou ve výši 10.000 Kč, pronájem caravanu na 7 dní zdarma nebo týden dovolené navíc.

Pokud splníte podmínku, kterou je praxe v autorizovaném servisu v délce min. 3 roky na pozici mechanika, získáte navíc náborový příspěvek 30.000 Kč (10.000 Kč po zkušební době, 20.000 Kč po 6ti měsících).

Zájemcům nabízíme i možnost bydlení ve firemních bytech za výhodnou cenu.

Náplň práce:

  • běžná oprava osobních i užitkových vozidel
  • servisní prohlídky a údržba vozů
  • záruční opravy
  • komunikace a spolupráce se servisními poradci a kolegy ze skaldu náhradních dílů

Požadavky:

  • vyučení v oboru automechanik
  • praxe v oboru
  • spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • profesní rozvoj - školení
  • čisté a moderní pracovní prostředí ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti
  • spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
  • možnost pronájmu firemního bytu za zvýhodněných podmínek
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na stravu, zvýhodněný tarif od mobilního operátora, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy a další výhody)
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě

Vaše pracovní prostředí:

  • pro průměrné a nadprůměrné mechaniky dále možnost bezplatného zapůjčení karavanu či obytného vozu z BARTH Caravan anebo motorek z Motopůjčovny
  • pro nejlepší mechaniky možnost zapůjčení luxusních vozů
  • pro nejlepší mechaniky zahraniční cesty do Švýcarska na autosalon v Ženevě s možností lyžování v Alpách