Autoklempíř - přípravář

Chcete brát nadprůměrný plat? Rozumíte klempířským opravám aut? Baví vás vozy značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, KIA nebo Peugeot?

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 20 000 - 30 000 Kč
Oddělení: Lakovna/klempírna

Platové ohodnocení : 20 000 - 30 000 Kč

U nás Vás na pozici autoklempíře - přípraváře očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 20 000 až 30 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech. Každý měsíc máte možnost nad rámec odměn z prodaných hodin získat i odměnu až 2.000 Kč za váš přístup k práci. Mezi další možnosti odměn patří poukaz na pronájem caravanu ve výši až 10.000 Kč.

Náplň práce :

  • odpovědnost za provádění přípravných karosářských prací na osobních vozidlech

Požadavky :

  • vyučení v oboru autoklempíř/karosář
  • praxe 1 rok v oboru
  • aktivní a pozitivní přístup
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • manuální zručnost
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme :

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • přístup k novým technologiím a technickému vybavení
  • další odborné vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na stravu, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy a další výhody)
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • zaměstnanecké výhody a benefity - příspěvek na stravu (vlastní jídelna), vstupenky na sportovní a společenské akce, sportovní aktivity, možnost zapůjčení obytných vozů a motocyklů ZDARMA

Vaše pracovní prostředí:

Vaše pracovní místo:

  • pro průměrné a nadprůměrné klempíře dále možnost bezplatného zapůjčení karavanu či obytného vozu z www.BARTH-CARAVAN.cz anebo motorek z www.MOTOPUJCOVNA.cz na 3 nebo 5 dní
  • pro nejlepší klempíře možnost zapůjčení luxusních vozů

  • pro nejlepší klempíře zahraniční cesty do Švýcarska na autosalon Ženeva a lyžování

Autosalon v Ženevě