Autoklempíř - junior

Baví Vás klempířina? Chcete se zdokonalovat v klempířských opravách, ale nemáte dlouholetou praxi? Rádi Vám dáme příležitost a vše potřebné naučíme.

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: od 20 000 Kč
Oddělení: Lakovna/klempírna

Není to tak dlouho, co jsme přijali dva klempíře juniory. Dva nadšené kluky těsně po škole, co se chtěli učit. Uplynulo pár měsíců a z juniorů se stali samostatní klempíři. Nyní bychom rádi dali příležitost dalšímu nováčkovi. Do našeho týmu přijmeme spolehlivého a zodpovědného klempíře juniora, kterému nechybí pozitivní přístup k práci. Rádi Vás naučíme, jak se klempířina dělá.

Zájemcům nabízíme i možnost bydlení ve firemních bytech za výhodnou cenu.

Náplň práce:

  • klempířské a karosářské práce na osobních vozidlech

Požadavky:

  • vyučení v oboru autoklempíř/karosář
  • aktivní a pozitivní přístup
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • manuální zručnost
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zájemcům nabízíme i možnost bydlení ve firemních bytech za výhodnou cenu.
  • ožnost pronájmu firemního bytu za zvýhodněných podmínek
  • přístup k novým technologiím a technickému vybavení
  • další odborné vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na stravu, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy a další výhody)
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • zaměstnanecké výhody a benefity - příspěvek na stravu (vlastní jídelna), vstupenky na sportovní a společenské akce, sportovní aktivity

Vaše pracovní prostředí:

Vaše pracovní místo:

  • pro nejlepší klempíře zahraniční cesty do Švýcarska na autosalon v Ženevě s možností lyžování v Alpách

Autosalon v Ženevě