Autoelektrikář junior

Jste v pracovním procesu nováčkem a rádi byste se dál rozvíjeli? Dokončili jste nebo právě končíte školu? Chcete získat zkušenosti a nabrat znalosti od ostřílených kolegů? Baví Vás vozy značek Volkswagen, ŠKODA a další? Rozšiřujeme náš tým.

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: dohodou
Oddělení: Servis

Náplň práce:

  • diagnostické opravy a servis vozů

Požadavky:

  • vyučení v oboru autoelektrikář/autotronik
  • spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup, trpělivost
  • chuť učit se
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • profesní rozvoj - školení, kompletní zaškolení na elektromobilitu
  • čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na stravu, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy a další výhody)
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě

  • pro průměrné a nadprůměrné mechaniky dále možnost bezplatného zapůjčení karavanu či obytného vozu z BARTH Caravan anebo motorek z Motopůjčovny na 3 nebo 5 dní
  • pro nejlepší možnost zapůjčení luxusních vozů
  • pro nejlepší zahraniční cesty do Švýcarska na autosalon v Ženevě s možností lyžování v Alpách