Asistentka prodeje na nový showroom motocyklů BMW, YAMAHA, Vespa

Na tuto pozici aktuálně nikoho nehledáme.
Zobrazit ostatní volné pozice

Jste ráda v kontaktu s lidmi? Máte reprezentativní vystupování? Baví Vás motorky a motorkářský svět ? Chcete pracovat v čistém a moderním prostředí? Chcete být součástí nově budovaného nejmodernějšího autorizovaného Motocentra v ČR ? Pak hledáme právě Vás!

Firma: Motocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 20 000 - 26 000 Kč
Oddělení: Prodej motocyklů

Koho hledáme?

Nadšenou, pozitivní, zodpovědnou a komunikativní motorkářku, která se ve světě neobyčejně silných strojů cítí jako ryba ve vodě.

Náplň práce:

  • vítání zákazníků na recepci, příprava občerstvení
  • prodej moto oblečení a příslušenství
  • péče o zákazníky a showroom
  • administrativa (objednávky, fakturace)
  • správa našeho webu a sociálních sítí (facebook apod.)
  • odpovědnost za inzerci motocyklů na webu

Požadavky:

  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • aktivní a pozitivní přístup
  • příjemné vystupování
  • řidičský průkaz skupiny A, B podmínkou - aktivní řidič
  • v motorkářské sezoně (duben - srpen) jsou některé sobotní dopolední směny

Nabízíme:

  • atraktivní a zajímavou práci v moderním motosalonu (moderní nový interiér a prostředí)
  • smlouva na dobu neurčitou
  • finanční ohodnocení 20 000 - 26 000 Kč hrubého měsíčně + procenta z prodeje
  • školení, možnost profesního růstu
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • možnost testovat naše předváděcí motocykly BMW, YAMAHA, Vespa, Aprilia
  • kolektiv plný neobyčejně inspirativních kolegů, kteří se navzájem podporují
  • zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na stravu, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy a další výhody)
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • zahraniční tripy
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě