Asistentka prodeje a správy webu BARTH Operák

Chcete se podílet na správě jednoho z nejúspěšnějších webů na trhu operativním leasingu? Baví vás práce na počítači. Je pečlivost vaše silná stránka? Chcete získávat zkušenosti u nejlepšího prodejce vozů na operativní leasing? Chcete pracovat v moderním a příjemném prostředí?

Firma:
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: 23 000 - 28 000 Kč
Oddělení: Operativní leasing

Koho hledáme:

Do našeho týmu  hledáme pohodovou kolegyni, která bude posilou a podporou našim prodejcům.

Náplň práce:

  • příprava kalkulací operativních leasingů
  • aktualizace webových stránek BARTH Operák
  • zpracování požadavků na grafické úpravy webu
  • pravidelná komunikace s marketingovým oddělením
  • kontrola přenosu dat na spolupracující weby

Požadavky:

  • znalost finančních produktů  a programu helios výhodou
  • výborná znalost českého jazyka slovem i písmem
  • vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • smysl pro detail, pečlivost a důslednost při práci jsou podmínkou
  • komunikační schopnosti, ochotu učit se nové věci, bezkonfliktnost
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a stále se rozvíjející společnosti
  • zkušenosti největšího prodejce vozů ve východních Čechách a současně lídra prodeje vozů na Operativní leasing
  • čisté, nové a moderní pracovní prostředí
  • spravedlivé finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu určitou (3 roky)
  • zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na stravu, zaměstnanecký tarif, slevy na poskytované služby)
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • kvalitní systém školení importéra, možnost profesního rozvoje
  • přístup k novým technologiím a technickému vybavení