Asistent půjčovny obytných vozidel

Jste rádi v kontaktu s lidmi? Máte reprezentativní vystupování? Chcete pracovat v moderním prostředí? Chcete neobyčejnou práci?

Firma: BARTH Caravan
Město: Pardubice
Hrubá mzda: 24 000 - 28 000 Kč
Oddělení: BARTH Caravan

Koho hledáme:

K našemu neobyčejnému kolegovi Martinovi hledáme stejného pohodáře, jako je on sám.

Náplň práce:

  • předávání a převzetí obytných vozidel od klientů
  • příprava obytných vozidel před pronájmy  (bežné servisní úkony, kontrola a příprava příslušenství)
  • drobné opravy obytné části
  • komunikace se zákazníky (email a telefon – NON STOP linka)
  • účast na různých akcích a výstavách s našimi vozy

Požadavky:

  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • aktivní a pozitivní přístup
  • technická zdatnost
  • časová flexibilita
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou - aktivní řidič