Asistent/ka prodeje vozů

Baví Vás auta značky ŠKODA a jste rádi v kontaktu s lidmi? Máte reprezentativní vystupování? Chcete pracovat v čistém a moderním prostředí?

Firma: Autocentrum
Město: Hradec Králové - Brněnská
Hrubá mzda: 21 000 - 23 000 Kč
Oddělení: Prodej vozů

Platové ohodnocení: 21 000 - 23 000 Kč

U nás vás na pozici asistenta/asistentky prodeje vozů očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 21 000 až 23 000 Kč, která bude závislá jen na vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce:

  • běžné administrativní práce spojené s prodejem vozů
  • aktivní podpora prodejcům vozů (péče o zákazníky, péče o skladové vozy, focení, naskladňování ...)
  • komunikace s obchodní sítí

Požadavky:

  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • logické a analytické uvažování
  • aktivní a pozitivní přístup
  • reprezentativní vystupování a vzhled
  • minimálně SŠ vzdělání
  • výborná znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič