Asistent/ka prodeje pro vozy ŠKODA

Hledáte zajímavou pracovní příležitost? Autocentrum BARTH je jedním z nejvýznamnějších autorizovaných prodejců vozů značek Volkswagen, ŠKODA, SEAT a další a na trhu funguje již od roku 1994. Do svého týmu bychom rádi přijali kolegu/kolegyni na pozici Asistent/ka prodeje pro vozy značky ŠKODA.

Firma: Autocentrum
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: Dohodou
Oddělení: Prodej vozů

Náplň práce:

  • převzetí vozidel od spediční společnosti, jejich kontrola a evidence
  • focení nových vozidel
  • evidence deníků jízd předváděcích vozidel
  • správa web inzerce – vkládá a spravuje inzerci vozů v rámci značky Škoda
  • péče o zákazníky a showroom
  • objednávání zákazníků na servis
  • administrativa (kompletace složek faktur, vedení pokladny, evidence školení…)
  • aktivní podpora prodejcům vozů (péče o zákazníky, péče o skladové vozy, objednávání kancelářských potřeb ...)
  • podpora servisního a prodejního týmu

Jaké jsou naše požadavky?

  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
  • zájem o práci a chuť učit se novým věcem
  • reprezentativní vystupování
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Co Vám můžeme nabídnout?

  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě, neobyčejné a fajn kolegy, kteří Vám pomohou, když budete potřebovat
  • atraktivní a zajímavou práci v moderní společnosti s tradicí
  • zázemí silné a stabilní společnosti, zaškolení zkušenými kolegy
  • smlouva na dobu neurčitou
  • pracoviště Pardubice - Dubina
  • zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na stravu, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy, výhodný tarif od mobilního operátora a další výhody)
  • řadu společných akcí, vstupenek a aktivit