O skupině BARTH

Skupina BARTH pod svým názvem skrývá několik aktivit a působí zejména v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Mezi ty největší patří společnost Autocentrum BARTH, která je jedním z nejvýznamnějších autorizovaných prodejců a servisů vozů značek VolkswagenŠkodaSEAT, CUPRA, Audi, Kia, Peugeot, Citroën, Opel a FIAT v České republiceMarketingové aktivity zajišťuje reklamní agentura BARTH Reklamka. Součástí skupiny BARTH je i významná půjčovna luxusních obytných vozů BARTH Caravan, a také Motocentrum BARTH, a také Motocentrum BARTH, které je autorizovaným prodejcem i servisem motocyklů značky YAMAHA, BMW Motorrad, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa, Piaggio a provozuje též moderní Motopůjčovnu. BARTH Rent je velká autopůjčovna. Do našeho portfolia spadá i vlastní závodní motoristický tým BARTH Racing. Skupina BARTH na trhu funguje již od roku 1994, zaměstnává více než 250 nadšených pracovníků a dosahuje ročního obratu přesahujícího 3 miliardy Kč.

Logo Autocentrum BARTH

Autocentrum BARTH

Autorizovaný prodej a servis nových, předváděcích a ojetých vozů značek VolkswagenŠkodaSEAT, CUPRA, Audi, Kia, Peugeot, Citroën, Opel a FIATRočně prodá okolo 6.000 vozů. V nabídce jsou i ojeté vozy v certifikovaných programech Škoda Plus a Das Welt Auto. Autocentrum BARTH získává stále řadu ocenění za perfektní výsledky jako Nejlepší obchodník s vozy Škoda, nebo jsme získali třeba Zlatou jehlici, což je nejvyšší možné ocenění koncernu Volkswagen, kterého může autorizovaný prodejce a servis v ČR dosáhnout. Disponujeme více jak 70ti pracovními místy v moderních servisech, které jsou vybaveny nejmodernější a špičkovou servisní technikou s vyškolenými pracovníky. Provádíme také výměnu a uskladnění pneumatik, výměnu autoskel a měření emisí. Provozujeme také dvě vlastní moderní Certifikované lakovny a klempírny, kde likvidujeme škodní a pojistné události. Havarované vozy odvážíme vlastními vozy odtahové služby. Prodává originální díly a příslušenství na vozy VolkswagenŠkodaSEAT, CUPRA, Audi, KiaPeugeotCitroën, Opel a FIAT. Naše pobočky naleznete v Pardubicích na Dubině a na Hradecké ulici, v Hradci Králové na ulici Bratří Štefanů a na ulici Brněnská.


BARTH Reklamka logo

Reklamní agentura BARTH Reklamka

Marketingová a reklamní agentura s certifikací 9001:2008, nabízí komplexní reklamní služby. Společnost vlastní velké množství reklamních nosičů. V portfoliu má nabídku venkovní reklamy (billboradycity-light vitríny, reklamu na vozidlech MHD atd.), výrobu firemních tiskovin, reklamního textilu, POS materiálů, eventy, sportovní marketing, rozhlasovou reklamu, direct mailing, práce grafického studia, online marketing, tvorbu corporate identity, merkantilie a mnohé další služby.


Logo BARTH Operák

BARTH Operák

Zajišťuje nejširší nabídku operativního leasingu na českém trhu pro právnické i fyzické osoby. Vyberte si z desítek osvědčených vozů značek Volkswagen, Škoda, Kia, Peugeot, Opel, Citroën, SEAT, CUPRA a Audi. Měsíční splátka je u operativního leasingu daňově uznatelným nákladem. Navíc poskytujeme dodatečné slevy pro velké firmy.


Logo Motocentrum BARTH

Motocentrum BARTH

Nabízí autorizovaný prodej a servis motocyklů a skútrů BMW Motorrad a japonské značky YAMAHA, to vše v Pardubicích. Jsme také autorizovaným prodejcem a servisem motocyklů a skútrů značek Aprilia, CF MOTO, Moto GuzziVespa a Piaggio. V moderním showroomu najdete také širokou nabídku kvalitního značkového moto oblečení, doplňků, přileb a příslušenství. Provozuje rovněž moderní Motopůjčovnu složenou převážně z nových motocyklů a skútrů značky BMW, Yamaha, CF MOTO, Aprilia, Moto GuzziVespaPiaggio a Adagos. To ocení zcela jistě nejen všichni ti, kteří se rozhodují pro pořízení konkrétního motocyklu, ale i ti, kteří si chtějí splnit svá motorkářská přání či sny. Neboť si z jakéhokoliv důvodu nemohou nebo nechtějí pořizovat vlastní motocykl s ohledem na s ním spojené starosti a náklady. V neposlední řadě je součástí aktivit poskytovaných Motocentrem BARTH v Pardubicích také krytý motobazar s dostatečnou kapacitou pro všechny, kteří se jeho služeb včetně případného výkupu motocyklu, skútru nebo čtyřkolky rozhodnou využít.


Logo BARTH Caravan

Půjčovna karavanů BARTH Caravan

Zažijte dobrodružství díky půjčovně luxusních obytných vozů a přívěsů! Náš caravan je jen věc k pronájmu, ale zážitky zůstávají navždy vám. Využijte naši půjčovnu luxusních obytných vozů a přívěsů Büerstner. Skoro všechny obytné vozy a přívěsy jsou zcela nové nebo zánovní, pořízené většinou v letech 2015 až 2024 a určené pro 4-6 osob (přívěs až pro 7 osob). Vyberte si velké nabídky obytných vozů k zapůjčení. Projeďte Evropu po vlastní ose a buďte přitom pořád jako doma. Každý den můžete být jinde, ale spát budete ve stejné posteli. Zastavíte si, kde chcete a na jak dlouho chcete, špatnému počasí ujedete.


Logo BARTH Rent

Autopůjčovna BARTH Rent

Naše prémiová autopůjčovna BARTH Rent nabízí velice širokou paletu vozů všech segmentů, vozy nižší, střední i vyšší třídy, off-roady, užitková vozidla a minibusy. K dispozici máme více než 200 vozidel. Autopůjčovna BARTH Rent nabízí výběr značek Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA, Kia, Peugeot, Citroën, Opel a FIAT. Pro zákazníky našich servisů nabízíme náhradní vozy za zvýhodněné ceny. Stejně tak máme řešení pro zákazníky, kteří si u nás objednali nový vůz a čekají až přijde z výroby. Pro ně je určen zvýhodněný tarif pronájmu vozu "PRE-DELIVERY", díky kterému zůstanou mobilní do doby, než jim dodáme jejich objednaný vůz.


BARTH Holiday Prémiové apartmány

Hledáte neobyčejné místo na dovolenou? Navštivte naše prémiové apartmány a to hned v několika lokalitách - Špindlerův mlýn, Říčky v Orlických horách, Dolní Morava a v Peci pod Snežkou. Všechny apartmány jsou nadstandardně vybaveny, nabízí dostatek prostoru a kvalitní zázemí pro jednotlivce, party přátel, pracovní skupiny i rodiny s dětmi. Součástí každého z apartmánů, ať už si vyhlédnete jakoukoliv lokaci, je vždy také terasa, balkon či předzahrádka. Pobyt pouze mezi čtyřmi stěnami Vám tak s námi rozhodně nehrozí!  Zjistěte více informací o jednotlivých apartmánech a vybavení.


Závodní tým BARTH Racing

Závodní tým BARTH Racing vznikl ze zájmu a nadšení party pohodových lidí o motoristický sport. Tým BARTH Racing organizuje účast závodníků na motorkách, čtyřkolkách a v kategorii automobilů (bugy) na nejnáročnějších motoristických závodech v Čechách, Evropě, ale i ve světě. Náš slogan zní „…závody nás baví!“. Ti nejlepší jezdci týmu BARTH Racing reprezentují Českou republiku na nejnáročnější rallye světa, Rallye DAKAR, která se každoročně koná v Jižní Americe. Naší vizí je vybudování stabilního a silného závodního týmu, který nejlepším českým jezdcům poskytne možnost reprezentovat Českou republiku, dosahovat vynikajících sportovních výkonů, a který jim bude poskytovat profesionální týmové zázemí.