Volná pracovní místa v Pardubicích a Hradci Králové ve skupině

Kontaktujte nás: job@barth.cz / 46 46 45 128

Volné pozice

Prodej vozů

Asistent/ka prodeje vozů

Město: Hradec Králové - Brněnská Plat: 17 000 - 20 000 Kč

Baví Vás auta značky ŠKODA a jste rádi v kontaktu s lidmi? Máte reprezentativní vystupování? Chcete pracovat v čistém a moderním prostředí?

Reklamka/výroba

Vedoucí výrobního oddělení-oddělení výroby reklamy, tiskárny

Město: Pardubice - Dubina Plat: 25 000 - 35 000 Kč

Chcete pracovat pro největší reklamní agenturu v Pardubickém kraji? Máte organizační schopnosti? Chcete pomáhat firmám zvyšovat zisk, obrat a loajalitu zákazníků? Chcete rozvinout své schopnosti u významné reklamní společnosti?

Reklamka/grafika

Vedoucí grafického oddělení

Město: Pardubice - Dubina Plat: 25 000 - 35 000 Kč

Chcete pracovat pro největší reklamní agenturu v Pardubickém kraji? Máte organizační schopnosti ? Chcete pomáhat firmám zvyšovat zisk, obrat a zvyšovat loajalitu zákazníků? Baví Vás reklama? Chcete rozvinout svoje schopnosti u významné reklamní společnosti?

Účetní oddělení

Všeobecná účetní

Město: Pardubice - Dubina Plat: 20 000 - 25 000 Kč

Baví Vás obor financí a účetnictví? Jste zodpovědní, precizní a vyznáte se v daňové problematice? Chcete pracovat v dynamické společnosti? Chcete pracovní poměr na dobu neurčitou?

Servis

Automechanik

Město: Pardubice - Dubina Plat: 20 000 - 35 000 Kč

Chcete brát nadprůměrný plat? Rozumíte mechanickým opravám aut? Baví vás vozy značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, KIA nebo Peugeot? Chcete získávat zkušenosti u nejlepšího servisu ŠKODA ve východních Čechách za rok 2016?

Prodej dílů

Skladník - prodejce dílů a příslušenství

Město: Pardubice - Dubina Plat: 25 000 - 33 000 Kč

Baví Vás auta? Orientuje se v náhradních dílech? Chcete pracovat v čistém a moderním prostředí a získávat zkušenosti u nejlepšího servisu Škoda ve východních Čechách (za rok 2016)?

Servis

Servisní poradce, přejímací technik

Město: Pardubice - Dubina Plat: 27 000 - 32 000 Kč

Baví vás auta? Chcete pomáhat lidem opravovat jejich vozy? Máte rádi nové technologie? Chcete pracovat v moderním prostředí a získávat zkušenosti u jednoho z největších servisů ve východních Čechách?

Reklamka/obchod

Pracovník výroby reklamy – lepení samolepících fólií

Město: Pardubice - Dubina Plat: 22 000 - 35 000 Kč

Chcete pracovat pro největší reklamní agenturu v Pardubickém kraji? Máte zkušenosti s lepením reklamních polepů? Chcete rozvinout svoje schopnosti u významné reklamní společnosti?

Lakovna/klempírna

Autolakýrník - přípravář

Město: Pardubice - Dubina Plat: 16 000 - 25 000 Kč

Chcete rozvíjet vaše znalosti a dovednosti v autorizované lakovně? Chcete se učit od profesionálů? Máte aktivní přístup k práci a chcete skvělého šéfa? Tak je tato pozice přímo pro vás.

Lakovna/klempírna

Autoklempíř

Město: Pardubice - Dubina Plat: 24 000 - 35 000 Kč

Chcete brát nadprůměrný plat? Rozumíte klempířským opravám aut? Baví vás vozy značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, KIA nebo Peugeot? Chcete získávat zkušenosti u nejlepšího servisu ŠKODA ve východních Čechách za rok 2016?

Aktuality

Sledujte náš FACEBOOK

Práce v Pardubicích a Hradci Králové

Podívejte se na volná pracovní místa ve skupině BARTH!

Skupina BARTH pod svým názvem skrývá několik aktivit a působí zejména v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Mezi ty největší patří společnost Autocentrum BARTH, která je jedním z nejvýznamnějších autorizovaných prodejců a servisů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, SEAT, Audi, Kia, Peugeot, FIAT a Honda v České republice.

Marketingové aktivity zajišťuje reklamní agentura BARTH - media.

Vyberte si z volných pracovních míst a pracujte s námi jako prodejce vozidel, automechanik, vedoucí dílny, obchodník v reklamní agentuře, kreativní grafik, ...

Prohlédnout volné pracovní pozice