Volná pracovní místa v Pardubicích a Hradci Králové ve skupině

Kontaktujte nás: job@barth.cz / 46 46 45 128

Volné pozice

Lakovna/klempírna

Autolakýrník

Město: Hradec Králové Plat: 30 000 - 45 000 Kč

Chcete rozvíjet vaše znalosti a dovednosti v autorizované lakovně? Chcete se učit od profesionálů? Máte aktivní přístup k práci a chcete skvělého šéfa? Tak je tato pozice přímo pro vás.

Reklamka/výroba

Vedoucí oddělení výroby reklamy a tiskárny

Město: Pardubice - Dubina Plat: 30 000 - 40 000 Kč

Chcete pracovat pro největší reklamní agenturu v Pardubickém kraji? Máte organizační schopnosti ? Chcete pomáhat firmám zvyšovat zisk, obrat a zvyšovat loajalitu zákazníků? Baví Vás reklama? Chcete rozvinout svoje schopnosti u významné reklamní společnosti?

Reklamka/výroba

Pracovník výroby reklamy – lepení samolepících fólií

Město: Pardubice - Dubina Plat: 22 000 - 35 000 Kč

Chcete pracovat pro největší reklamní agenturu v Pardubickém kraji? Máte zkušenosti s lepením reklamních polepů? Chcete rozvinout svoje schopnosti u významné reklamní společnosti?

Servis

Garanční technik

Město: Hradec Králové Plat: 27 000 - 33 000 Kč

Baví Vás auta a administrativa? Chcete pracovat v čistém, nejmodernějším prostředí? Máte rádi nové technologie? Pracujete rádi s lidmi a máte rádi zodpovědnost a výzvy?

Prodej vozů

Prodejce osobních vozů Volkswagen užitkové

Město: Pardubice - Dubina Plat: 25 000 - 50 000 Kč

Chcete jezdit ve služebním voze Volkswagen? Jste nadšen/a pro značku Volkswagen a chcete prodávat třeba nový T-Roc nebo Touareg? Chcete pracovat u nejlepšího prodejce Volkswagen v České republice za rok 2017?

Provozní oddělení

Investiční technik / projekt manažer

Město: Pardubice - Dubina Plat: 35 000 - 45 000 Kč

Jste pečlivý? Máte vzdělání s technickým či stavebním zaměřením? Dokážete pracovat samostatně? To jsou vlastnosti, které očekáváme od nového kolegy na pozici investičního technika.

Prodej vozů

Vedoucí prodeje vozů VW osobní a VW užitkové

Město: Pardubice - Dubina Plat: 40 000 - 80 000 Kč

Máte nadšení pro vozy značky Volkswagen? Chcete se podílet na budování a růstu největšího prodejce vozů Volkswagen v ČR? Pracujete rádi s lidmi a máte rádi zodpovědnost a výzvy? Chcete pracovat u nejlepšího prodejce Volkswagen v České republice za rok 2017?

Operativní leasing

Vedoucí oddělení operativního leasingu BARTH Operák

Město: Pardubice - Dubina Plat: 40 000 - 60 000

Máte rádi auta? Rozumíte operativnímu leasingu a finančním službám? Chcete se podílet na budování a růstu dynamického leasingového produktu BARTH Operák? Pracujete rádi s lidmi a máte rádi zodpovědnost a výzvy?

Servis

Automechanik

Město: Pardubice - Dubina Plat: 24 000 - 40 000 Kč

Chcete brát nadprůměrný plat? Rozumíte mechanickým opravám aut? Baví vás vozy značek ŠKODA, Volkswagen nebo Seat? Chcete získávat zkušenosti u nejlepšího servisu ŠKODA ve východních Čechách za rok 2016?

Prodej vozů

Prodejce vozů Citroën

Město: Pardubice - Hradecká Plat: 25 000 - 35 000 Kč

Chcete jezdit ve služebním voze Citroën? Jste nadšeni pro vozy značky Citroën? Chcete pracovat v čistém, novém, nejmodernějším prostředí?

Aktuality

Sledujte náš FACEBOOK

Práce v Pardubicích a Hradci Králové

Podívejte se na volná pracovní místa ve skupině BARTH!

Skupina BARTH pod svým názvem skrývá několik aktivit a působí zejména v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Mezi ty největší patří společnost Autocentrum BARTH, která je jedním z nejvýznamnějších autorizovaných prodejců a servisů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, SEAT, Audi, Kia, Peugeot, FIAT v České republice.

Marketingové aktivity zajišťuje reklamní agentura BARTH - media.

Vyberte si z volných pracovních míst a pracujte s námi jako prodejce vozidel, automechanik, vedoucí dílny, obchodník v reklamní agentuře, kreativní grafik, ...

Prohlédnout volné pracovní pozice