Koordinátor/ka výrobního oddělení

Hledáme parťáka! Máš smysl pro plánování? Tak buď dalším členem naší BARTH rodinky, stačí vstoupit, máme pro Tebe otevřené dveře.

Firma: BARTH Reklamka
Město: Pardubice - Dubina
Hrubá mzda: Dohodou
Oddělení: Reklamka/výroba

Náplň práce:

  • koordinace výroby zakázek a dodržování stanovených termínů (budeš kontrolovat, zda je zakázka vytvořena v termínu, rozdělovat zakázky technikům)
  • spolupráce s grafickým a obchodním oddělením (budete se domlouvat na termínech a způsobu, jak a kdy zakázku vytvořit)
  • komunikace s klienty (domlouvání vhodných termínu realizace zakázky)

Požadavky:

  • schopnost zorganizovat si vlastní čas a plnit úkoly dle priorit (budeš mít různé termíny a bude na Tobě naplánovat, kdy se co bude dělat)
  • spolehlivost, pečlivost a samostatnost
  • týmový duch a chuť pracovat s lidmi
  • aktivní a pozitivní přístup
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zkušenosti v oblasti výroby reklamy výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní firmy a moderní pracovní prostředí
  • pracovní poměr na dobu neurčitou od prvního dne
  • motivující finanční ohodnocení (fixní část + provize) - podrobnosti a konkrétní částky probereme detailněji na pohovoru
  • výhodné volání i pro rodinné příslušníky
  • vstupenky na zajímavé sportovní a kulturní akce, Multisportkarta, plavání
  • 4 týdny dovolené a 5 dní sickdays
  • obědy za 40 Kč v naší jídelně
  • volné víkendy a svátky
  • odborné školení
  • nové zážitky z firemních školení a teambuildingů