Automechanik Audi

Chcete brát nadprůměrný plat? Rozumíte mechanickým opravám aut? Baví vás vozy značky Audi? Chcete pracovní poměr na dobu neurčitou?

Firma: Autocentrum
Město: Hradec Králové - Bratří Štefanů
Hrubá mzda: 26 000 - 45 000 Kč
Oddělení: Servis

Platové ohodnocení : 26 000 - 45 000 Kč

U nás vás na pozici automechanika očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 26.000 až 45.000 Kč, která bude závislá jen na vašich výsledcích, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.

Náplň práce :

  • servis a mechanické opravy vozů, příprava vozů

Požadavky :

  • vyučení v oboru automechanik, praxe min. 1 rok
  • spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme :

  • profesní rozvoj - školení
  • čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
  • nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na stravu, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy a další výhody)
  • spoustu společných akcí, vstupenek a aktivit
  • přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • pro průměrné a nadprůměrné mechaniky dále možnost bezplatného zapůjčení karavanu či obytného vozu z www.BARTH-CARAVAN.cz anebo motorek z www.MOTOPUJCOVNA.cz na 3 nebo 5 dní
  • pro nejlepší mechaniky možnost zapůjčení luxusních vozů

  • pro nejlepší mechaniky zahraniční cesty do Švýcarska na autosalon v Ženevě s možností lyžování v Alpách